Audiobook.pl

Audiobook.pl
ul. Towarowa 35
61-896 Poznań

Miejsce, w którym rozgrywa się akcja, często ma wielki wpływ na losy postaci i wydarzenia. Niejednokrotnie staje się samodzielnym bohaterem książki. Jeśli zgadzacie się z takimi twierdzeniami, podejmijcie wyzwanie i spróbujcie je udowodnić, pisząc opowiadanie o Poznaniu. Nagrody? M.in. możliwość publikacji historii w formie audiobooka.

Nowy Jork, Barcelona, Paryż, Praga – największe miasta na całym świecie otaczają legendy. Ich urok wynika w dużej mierze z ich unikatowego klimatu, architektury czy malowniczego położenia. Jednak tym, co wpływa na ich odbiór jest również to, jak artyści przedstawiali je w swoich dziełach – czy to jako scenerię dla filmowych scenariuszy, czy to jako tło literackich wydarzeń. Zgadzacie się z takim postawieniem sprawy? Jeśli tak, mamy dla Was konkurs!

Pewnego razu w Poznaniu
Stwórzcie krótką historię, której fabuła będzie rozgrywać się w Poznaniu. Kryminał? Reportaż? Romans? Tylko od Was zależy, do jakiego gatunku będzie można zaliczyć napisane przez Was opowiadanie. Ważne, aby było wciągające, ciekawe, fascynujące – zaskoczcie nas – a jego akcja toczyła się w Poznaniu.

Nagrody
10 najlepszych prac wybranych przez jury utworzy antologię i zostanie następnie wydana w postaci audiobooka. Będzie można go darmowo pobrać za pośrednictwem serwisu audiobook.pl.

Ponadto autorzy zwycięskich prac otrzymają następujące nagrody:
I miejsce – kupon na zakupy w serwisie audiobook.pl o wartości 100 zł i kupon na zakupy w serwisie merlin.pl o wartości 300 zł;
II miejsce – kupon na zakupy w serwisie audiobook.pl o wartości 100 zł i kupon na zakupy w serwisie merlin.pl o wartości 200 zł;
III miejsce – kupon na zakupy w serwisie audiobook.pl o wartości 100 zł i kupon na zakupy w serwisie merlin.pl o wartości 100 zł.

Autorzy siedmiu kolejnych prac zostaną uhonorowani wyróżnieniem i kuponami na zakupy w serwisie audiobook.pl o wartości 50 zł.

Sponsorami nagród są serwisy audiobook.pl i merlin.pl.

Na napisanie prac macie czas do 20 października 2014. Długość opowiadania nie może przekroczyć 15 tys. znaków ze spacjami. Swoje historie przesyłajcie na adres audiobook@audiobook.pl.

Przed wysłaniem pracy zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

audiobook