Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
61-719 Poznań

Zapraszamy na akcję Nocnej Wymiany Książek, która odbędzie się w hallu Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Dajmy książkom szansę na drugie życie!

Nocna Wymiana Książek to okazja, by wymienić książki, które już przeczytaliście na te przyniesione przez innych uczestników oraz na wydawnicze nowości. Przejrzyjcie zatem swoje biblioteczki i wybierzcie tytuły, którymi chcecie się podzielić.

Do zaangażowania się w akcję zaprosiliśmy wydawców, którzy przekażą swoje książkowe nowości.

Zasady wymiany są proste – możecie zabrać tyle książek, ile sami przynieśliście (maksymalnie 5 tytułów)!

UWAGA! Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Nie wymieniamy podręczników, słowników, encyklopedii, atlasów czy innych nieaktualnych tytułów. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

ZASADY WYMIANY
1. Organizatorami akcji są Lubimyczytać.pl Sp. z o.o. ul. Mielżyńskiego 27/29, 61-725 Poznań i Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań.
2. W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od jednej do pięciu książek i pobierze bilet przy wejściu do hallu.
UWAGA! Prosimy zachować bilet w celu okazania go przy wyjściu z wymiany.
3. Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę (nie więcej niż pięć egzemplarzy). Potwierdzeniem jest wydany przez organizatorów bilet wstępu.
4. W razie utraty biletu uczestnik traci możliwość wyniesienia książek z sali.
5. Ze względu na ograniczoną pojemność sali, organizatorzy będą kierować ruchem i etapami wpuszczać po około 100 osób.
6. Tomy jednego tytułu traktujemy jako jedną książkę (np. „Potop” t.1, t.2, t.3 = 1 książka), natomiast odcinki cykli powieściowych liczymy rozdzielnie (np. „Jutro 1” = 1 książka, „Jutro” 2 = 1 książka, „Jutro 3” = 1 książka).
7. Książki zniszczone, podręczniki szkolne i akademickie, stare słowniki, instrukcje obsługi, atlasy, materiały z konferencji naukowych i inne nieaktualne tytuły nie będą przyjmowane.
8. Udział w wymianie jest bezpłatny.

wymiana 1